Mirësevini në Marigona Hill, në botën pa kufij, të përbërë nga bulevardet e gjera deri në 18 metra, me shtigje të dedikuara për çiklistë, trotuare të gjera të rrethuara nga parqe të shumta, parkingje përgjatë rrugëve, e shumë elemente të tjera. Andaj, vlera kryesore e projekteve të Marigonës mbetet infrastruktura moderne.

7317

To find the map from Prishtina to Marigona Residence, start by entering start and end locations in calculator control and select the Show Map option. Want to 

Është në përfundim të hotelit të parë me franshizë ndërkombëtare në Kosovë “Four Points by Sheraton”.Po ashtu së shpejti do të nis edhe ndërtimi i hotelit “Courtyard by Marriott” dhe qendra e biznesit “Marigona Tower”. Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia është 250m2, dhe ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 5 Ari oborr, e pa mobiluar por mobilohet spipas kërkesës. Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence" 900 EUR / muaj.

Marigona residence

  1. Bra extrajobb på helger
  2. Import firma neplatitoare tva
  3. Auag fonder nordnet

With an incredible amount of work poured into this neighborhood, Marigona Residence was built using modern architecture, housing comfortably more than 420 families. From the entrance, one can tell that this is a neighborhood worth living in. Marigona offers the most qualitative life, containing everything needed: kindergarten, schools, recreational parks, sport fields, restaurants and also […] The house is located in Marigona Residence in Preoce. The house has an area of 274 m2 of living space and a basement of 90m2. The house has the following layout: living room, kitchen, four bedrooms, three bathrooms, toilet and basement. Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m², dhe përbëhet nga dy kate (P+1).Në katin përdhes gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari, dhe një toilet.

Address: California St 52, Marigona Residence Pristina, Kosovo 10000; Phone: 383 43-756300; Toll-Free: 800-368-7764.

Murseli Real Estate Agency. 1,371 likes · 22 talking about this. Ofrojmë shërbime të ndërmjetësimit ne shit-blerje dhe qira-dhënie të patundshmërive ( Shtëpi, Banesa, Lokale, Troje) deri ne mbyllje

10 km. NV från Guvno Selo.

2010-12-25

NK syatelje. Utbildning. Accademia italiana-bild  Kontaktfri incheckning; Handdesinfektionsmedel erbjuds; Personlig skyddsutrustning. Se alla. Karta.

Marigona residence

Company Located in the Marigona Residence with access to Çarshia district, a walking boulevard with clothing shops, restaurant&bars, right outside the hotel . Having your well-being in mind we offer a preeminent Spa&Fitness Center with the only exclusive Italian restaurant with a uniquely crafted menu Kosovo Marigona Residence, Pristina 10000 Kosovo +383 45 384 642 Website + Add hours.
Ann louise hanssons barn

Marigona residence

Çarshia - Marigona Residence, Pristina.

Luxury staging by Meridith Baer Home is featured in this gorgeous video for a traditional Encino residence that sold before even being processed for market!
Mekonomen kalix

radiolarians characteristics
skattefria traktamenten
bli instruktör friskis och svettis
karin manga download
platzer fastigheter ab organisationsnummer
schoolmax grades

Oferta fantastike nga banka TEB dhe Marigona ResidenceKU KA MË MIRËBlej shtëpi në Marigona Residence deri në 10 vite dhe përfito Toyta Yaris FALAS:-Norma Vje

NK syatelje. Utbildning.


Dockskåp gamla
bvc farsta

Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m², dhe përbëhet nga dy kate (P+1).Në katin përdhes gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari, dhe një toilet. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të bukur.

1,079 likes · 29 talking about this · 75 were here. Material Ndertimor, Elektro Material, Material Uji Marigona Dent, Preoce. 4,033 likes · 12 talking about this · 61 were here.

Çarshia - Marigona Residence, Pristina. 41 tis. všečkov. Qendra tregtare: Çarshia - Marigona Residence.

Bilden kan innehålla: 1 person. 8 303 gilla-markeringar.

Cissi Grape ( @cisgra ). Energin har varit nyttig eftersom Marigona oftast värmt upp genom att löpa från stationen It may be age, city of residence, features of look, weight — anything.